Liepos 5-11 d. Šiauliuose praūžė penktosios Pasaulio sporto žaidynės visiems. Pirmą kartą 1992 m. šis renginys vyko Vokietijoje, o šiais metais visi varžybų organizavimo klausimai patikėti Lietuvai.

Marius Morkūnas pakartojo Lietuvos sporto meistro rezultatą. M. Jaro nuotrauka. Aktyvūs Vilniaus universiteto sportininkai, besistengiantys kelti savo sportinį meistriškumą ne tik sporto salėje treniruočių metu, bet ir jėgas išbandydami daugelyje varžybų, dalyvavo ir šiose žaidynėse.

Mūsų studentai savo jėgas išbandė svarsčių kilnojimo varžybose, į kurias susirinko daugiau nei šimtas sportininkų iš įvairių valstybių.

Universitetą atstovavo keturi rinktinės nariai: Modestas Talačka (FilF), Mindaugas Jaras (MIF), Marius Morkūnas (ChF) ir Giedrius Vaitukaitis (MF).

Geriausiai sekėsi III vietą iškovojusiam M. Talačkai. Taip pat labai gerai sekėsi ir M. Morkūnui, kuris kartu su kitais sportininkais užėmė IV-ąją vietą. Marius šį kartą nors ir netapo varžybų prizininku, tačiau pakartojo praėjusiais metais pasiektą Lietuvos sporto meistro rezultatą – 83 kartus pastūmė du dvipūdžius svarsčius ir 100 kartų juos iškėlė rovimo veiksmu.

Sveikiname sportininkus su šiais pasiekimais.