Savaitgalį, gegužės 11-12 d. Alytuje vykusiame Lietuvos moterų krepšinio „A“ lygos finalo ketverte puikiai pasirodžiusios Vilniaus universiteto krepšininkės parsivežė bronzinius medalius.

VU krepšininkės LMKViso čempionato metu tarp lyderių buvusi VU ekipa, po reguliaraus sezono Vilniaus miesto pogrupyje užėmė antrą turnyrinės lentelės vietą, į priekį užleidusi tik pasaulio ir Europos čempionę – „Svajos“ komandą.

Lygos pusfinalyje merginos tik po atkaklios kovos nusileido „LKKA-Kauno“ ekipai. Nors net keturios VU krepšininkės surinko po dviženklį taškų skaičių, deja, to pergalei nepakako. Rezultatyvausios pusfinalio žaidėjos: Justė Rauluševičiūtė (MF) pelnė 21 tašką, Raimonda Klikūnaitė (EF) 16 taškų ir 16 atkovotų kamuolių, Simona Martinkutė (EF) 15 taškų ir Neringa Bytautaitė (EF) 14 taškų.

Sekančią dieną į kovą dėl medalių merginos stojo su jau minėta „Svajos“ komanda. Panaikinusios net dvidešimties taškų deficitą ketvirtajame kėlinyje merginos stojo į lemiamą šturmą ir šventė pergalę rezultatu 69:66. į pergalę VU vedė komandos lyderės S. Martinkutė ir R. Klikūnaitė, surinkusios po 17 taškų.

Išskirtinio apdovanojimo sulaukė komandos gynėja S. Martinkutė, patekusi į simbolinį geriausių žaidėjų penketuką.
Finalo ketverte rengtuose konkursuose VU krepšininkės taip pat pasirodė sėkmingai. Tritaškių konkurse VU snaiperė J. Rauluševičiūtė užėmė antrąją vietą bei turnyre „3 prieš 3“ antrąją vietą iškovojo: S. Martinkutė, J. Rauluševičiūtė, Miglė Kurpytė (MIF), N.Bytautaitė.

Sveikiname Simoną Martinkutę, Raimondą Klikūnaitę, Justę Rauluševičiūtę, Neringą Bytautaitę, Miglę Kurpytę, Karoliną Vitkauskaitę, živilę žiukaitę, Kristiną Jaulaitytę, Viktoriją Rakejevaitę, Sandrą Auzacalitaitę ir trenerę Loretą Berūkštienę, apgynusias Alma Mater garbę aukščiausioje Lietuvos moterų krepšinio lygoje.