Keliautojų sporto varžybose VU sportininkai visas kliūtis įveikė sėkmingai. SSC archyvo nuotr.Džiugios žinios iš gegužės 5-6 d. vykusio Lietuvos studentų keliautojų sąskrydžio - VU rinktinė užėmė I vietą.

Savaitgalį Elektrėnų savivaldybėje, Bražuolės stovyklavietėje vyko Lietuvos universitetų studentų keliautojų sąskrydis. Vilniaus universiteto žygeivių klubo suformuota komanda buvo neaplenkiama nei komandinio orientavimosi, nei kliūčių ruožo rungtyse.

Nors keliautojų sporto sąskrydžio pergalė VU rinktinei yra ne naujiena, bet šiemet didžiąją sąstato dalį atnaujinusi komanda jaudulio prieš startą paslėpti negalėjo. Džiugu, kad trasoje jaunieji sportininkai nugalėjo savo baimes ir parodė geriausia, ką gali. Tad čempionų taurė dar kartą parvežta į Vilniaus universitetą.

Komandos sudėtyje universiteto garbę gynė: Loreta žukauskaitė (Fizikos f.). Austėja Miežytė (Medicinos f.). Vytautas Ozolinš (Ekonomikos f.), Tomas žukauskas (Fizikos f.) ir Vilius Jorudas (Gamtos mokslų f.).