Gegužės 10 d. rektorius universiteto bendruomenę sukvietė į sportiškiausių fakultetų apdovanojimus – 2011/2012 m. m. tarpfakultetinių Rektoriaus Taurės varžybų baigiamąjį renginį.

Pagrindinė Taurė atiteko Ekonomikos fakultetui. V. Naujiko nuotr.Šventė vyko Tarptautinio verslo mokykloje, šiais mokslo metais kartu su Sveikatos ir sporto centru organizavusioje varžybas.
Visus mokslo metus studentai startavo kroso, plaukimo, rankos lenkimo, futbolo, vyrų ir moterų krepšinio, stalo teniso, aerobikos, keliautojų sporto, lengvosios atletikos, svarsčių kilnojimo varžybose.

Pagrindinis prizas už geriausius rezultatus atskirose varžybose – Rektoriaus Taurė - šiais metais atiteko Ekonomikos fakultetui, prizines vietas iškovojusiam net dešimtyje sporto šakų varžybų. Antrąją bendrakomandinę vietą užėmė Matematikos ir informatikos fakultetas, vienuolika metų išbuvęs lyderių pozicijoje. Trečiosios vietos taure pirmą kartą apdovanotas Fizikos fakultetas. Fakultetams be pereinamųjų taurių Sveikatos ir sporto centro rėmėjai Hummel įsteigė atminimo taures už aukštus studentų pasiekimus tarpfakultetinėse varžybose.

Renginio metu tradiciškai pagerbti 2011 metų geriausi universiteto sportininkai bei geriausios komandos, apdovanoti Lietuvos studentų čempionatų nugalėtojai.

Ateinančių mokslo metų tarpfakultetinių varžybų organizavimo estafetę iš TVM perėmė Matematikos ir informatikos fakultetas.

Dėkojame visiems garbingai atstovavusiems savo fakultetus ir laukiame Jūsų kitų mokslo metų pirmajame starte – kroso varžybose.

Varžybų uždarymo renginio nuotraukos