Gegužės 10 d. universitete bus vainikuotos visus mokslo metus vykusios tarpfakultetinės Rektoriaus Taurės varžybos, kurias kartu su Sveikatos ir sporto centru organizavo Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokykla. Šventė prasidės Tarptautinio verslo mokykloje, Meksikos auditorijoje 16.30 val. O prieš renginį 16 val. Saulėtekio stadione vyks teniso aikštelės, įrengtos Ekonomikos fakulteto lėšomis, atidarymas.
Nuo rugsėjo mėnesio fakultetų studentų komandos startavo kroso, plaukimo, rankos lenkimo, futbolo, vyrų ir moterų krepšinio, stalo teniso, aerobikos, keliautojų sporto, lengvosios atletikos, svarsčių kilnojimo varžybose.
Renginio metu komandoms, atskirose varžybose užėmusioms prizines vietas, bus įteikiamos taurės. Taip pat paaiškės ir visose vienuolikoje sporto šakų geriausiai pasirodę fakultetai. Iki šiol 11 metų iš eilės I vietos bendrakomandinę Taurę laimėdavo
Matematikos ir informatikos fakultetas. O kas perims čempionų vardą šiais metais, paaiškės renginio metu.
Fakultetams įteikus taures, bus apdovanojami ir geriausiai Lietuvos studentų čempionatuose pasirodę studentai bei geriausi Universiteto 2011 metų sportininkai ir komandos.