Gegužės 4–6 d. Visagine vyko VII tarptautinės sportinės aerobikos varžybos „Visaginas Open 2012“, kuriose dalyvavo sportininkai iš šešių valstybių. VU aerobinės gimnastikos rinktinė (trenerė Teresė Gritėnienė, sportininkės K. Koniuševa, ž. Launagaitė, I. Vinciūnaitė, M. Malceva, V. Mankevič, A. Zezyulchik) iš šių tarptautinių varžybų parsivežė aukso medalius.

Varžybose teisėjavo dvi tarptautinės ir nacionalinės kategorijos teisėjų brigados. Sportininkai, treneriai, komandų vadovai iš Švedijos, Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos ir Rusijos turėjo puikią galimybę ne tik įvertinti vieni kitų sportinius laimėjimus, bet ir artimiau susipažinti, užmegzti dalykinius kontaktus miesto savivaldybės Sporto skyriaus organizuotame priėmime.