Balandžio 28 – 29 dienomis Londone vyko Pasaulio lietuvių čempionų Taurės turnyras, kuriame puikiai pasirodė Vilniaus universiteto krepšininkai. Pusfinalyje įveikę Londono ,,Baltic Staff‘‘, o finale Kauno miesto reguliaraus čempionato nugalėtojus ,,Bokštuvos‘‘ krepšininkus į Vilnių parsivežė čempionato nugalėtojų taurę.

Čempionų taurę iškovojusius VU krepšininkus sveikino ir Lietuvos ambasadorius Didžiojoje Britanijoje dr. Oskaras Jusys.Tai pirmasis toks turnyras, bandantis suvienyti visus pasaulio lietuvius krepšininkus, tačiau gaila, kad į šį čempionatą negalėjo atvykti Airijos lietuvių komanda. Kitam čempionatui organizatoriai taip pat kvies ir stiprias Amerikos lietuvių ekipas. Ypač pajėgi yra JAV Čikagos miesto komanda.

Labai džiugu buvo tai, kad šį renginį parėmė ir Lietuvos ambasada Didžiojoje Britanijoje bei jos ambasadorius buvęs Teisės fakulteto dėstytojas dr. Oskaras Jusys. Būtent jis įteikė mūsų komandai apdovanojimus bei pakvietė komandą pirmadienio rytą atvykti į ambasadą pagerbimui. Tačiau dėl ankstyvo išvykimo į namus laiko komanda šiose iškilmėse nesudalyvavo.

Naudingiausiu šio turnyro žaidėju buvo pripažintas mūsų komandos krepšininkas, Filosofijos fakulteto II kurso studentas Laurynas Jacevičius. Be jo komandoje rungtyniavo komandos kapitonas Paulius Macijauskas, Tadas Ivanauskas (IF), Gabrielius Ramonas (EF), Vytautas Jurkevičius (MIF), Andrejus Gorskovas (GMF), Domantas Pipiras, Tomas Krivonosovas (TF), Danielius Palepšaitis, Karolis Brusokas, Andrius Čeplinskas (EF) bei GMF absolventas Benas Steponėnas. Komandos treneris - Rimantas Kaminskas.