Šį savaitgalį į “Kauno Bangos” sporto centrą rinkosi geriausios Lietuvos stalo teniso komandos, kurios turėjo išsiaiškinti nugalėtojos vardą. Tarp moterų komandų buvo ir Vilniaus Universiteto komanda, kuri pernai šiose varžybose tapo čempione.

Stalo tenisininkių komanda jau ruošiasi kitą savaitgalį vyksiančioms dar vienos svarbioms varžyboms – Lietuvos stalo teniso asociacijos Taurei. SSC archyvo nuotr.Šiemet merginos taip pat buvo labai kovingai nusiteikusios ir troško apginti pernai iškovotą titulą. Nors sakoma, kad garbingiausią titulą lengviau iškovoti nei pakartoti, šis posakis Vilniaus universiteto merginų komandai netiko. Merginos nugalėjo abi komandas: Klaipėdos “Etna” ir pernai metų antrosios vietos laimėtoją Mažeikių “Vijurko” komandą. Taigi mūsų studentės antrus metus iš eilės tapo Lietuvos komandinio stalo teniso čempionato nugalėtojomis.

Universiteto garbę gynė būsimos teisininkės Aistė Marija Macaitė ir Auksė Gecevičiūtė, Ekonomikos fakulteto studentė Ieva Venslavičiūtė ir filologė Aušra Stirbytė. Sveikiname merginas su puikia pergale!

Taip pat sėkmingas šis čempionatas buvo ir pirmakursiui teisininkui Matui Vilkui, kuris atstovaudamas Mažeikių “Vijurko” komandai tapo Lietuvos čempionu.

Kitą savaitgalį merginos vyks į Panevėžį, kur kovos dėl Lietuvos stalo teniso asociacijos Taurės.