Banlandžio 17 d. vyko tarpfakultetinių Rektoriaus taurės vyrų krepšinio varžybų finalinės rungtynės, kuriose dėl aukščiausių apdovanojimų varžėsi VU TVM ir Teisės fakulteto studentų komandos.

Tarptautinio verslo mokyklos komanda čempionų titulą iškovojo 20-ties taškų pergale. V. Naujiko nuotr. Pirmus du rungtynių kėlinius vyko apylygė kova, tačiau antrojoje varžybų pusėje aikštelėje jau dominavo TVM krepšininkai, kurie rezultatu 82:62 įveikė būsimuosius teisininkus ir pasipuošė aukso medaliais.

Šios varžybos buvo ypatingos tuo, kad VU TVM krepšininkai pirmą kartą tapo čempionais, o Teisės fakulteto studentai pirmą kartą žaidė finale per visą šių varžybų vykdymo istoriją.

Dėl trečiosios vietos kovėsi praėjusių metų čempionai – Istorijos fakulteto krepšininkai ir Matematikos informatikos fakulteto atstovai. Rungtynes rezultatu 83:58 laimėjo MIF ekipa.

Naudingiausiu finalinių rungtynių žaidėju buvo pripažintas TVM krepšininkas Kostas Jonuška. Paguodos prizą gavo Teisės fakulteto komandos žaidėjas Tomas Krivonosovas.

Gausiai susirinkusiems žiūrovams įspūdingus pasirodymus rungtynių pertraukose demonstravo Universiteto vyrų krepšinio rinktinės palaikymo grupės šokėjos, vadovaujamos Teisės fakulteto studentės Monikos Skuodytės.