Šį šeštadienį balandžio 14 d. Vilniuje Saulėtekio stadione vyko Lietuvos universitetų studentų kroso čempionatas, kurį vykdė VU Sveikatos ir sporto centras kartu su Vilniaus Gedimino technikos universitetu.

VU lengvaatlečių pergale Lietuvos studentų kroso varžybose kartu su studentais džiaugėsi komandos trenerė doc. J. Armonienė (trečia iš kairės). V. Naujiko nuotr.Visus susirinkusius nustebino didelis dalyvių skaičius. Dalyvavo net dešimties aukštųjų mokyklų komandos.

Vaikinai varžėsi 3 km ir 5 km bėgimo rungtyje, merginos turėjo įveikti 1 km ir 2 km distancijas. Komandų sudėtyje galėjo startuoti 30 dalyvių.

Komandinėje įskaitoje vyrų tarpe nugalėjo ir čempionais tapo Vilniaus universiteto vaikinai, o merginų tarpe laimėjo Kauno technologijos universiteto sportininkės.

Asmeninėje įskaitoje VU lengvaatlečiai, Ekonomikos f. studentai Marius Žiūkas ir Jonas Vytautas Gvildys laimėjo sidabro medalius.

Universiteto merginos komandinėje įskaitoje buvo trečios.

Sveikiname VU vaikinų komandą (trenerė doc. Jūratė Armonienė) su istorine pergale. Tokių aukštų rezultatų ilgų nuotolių bėgikai dar nebuvo iškovoję. Komandos sudėtyje startavo: Kasparas Šaikus (EF), Julius Vaicenavičius (FF), Leonas Mockūnas (MIF), Gediminas Uždavinys (EF), Dangiras Lukošius (GMF), Artūras Krušna (FF), Vytautas Bortkevičius (MIF), Vytautas Kairys (MF), Adas Ridikas (FF), Valentas Bertašius (FF). Visi šie sportininkai treniruojasi universitete, yra pasirinkę lengvąją atletiką kaip laisvąjį dalyką.