Ovidijus Tarutis. V. Naujiko nuotr.Balandžio 14 d. Vilniaus universiteto sporto bazėje vyko Lietuvos jaunimo svarsčių kilnojimo čempionatas, kuriame dalyvavo ir mūsų jaunieji svarsčių kilnotojai.
Sėkmingiausiai iš universiteto komandos pasirodė Sandra Rupeikaitė (moksleivė) ir Teisės fakulteto studentas Ovidijus Tarutis, iškovoję sidabro apdovanojimus.
Trečios vietos laimėtojais tapo Modestas Talačka (Filologijos f.) ir Julius Kasiliauskis.
Be apdovanojimų neliko ir kiti komandos nariai. Jie svarsčių kilnojimo estafetėje užėmė trečią vietą. Bronzinius apdovanojimus iškovojo: Marius Klimavičius (Medicinos f.), žymantas žandaras (Medicinos f.), O. Tarutis ir M. Talačka. Penktą vietą užėmė Fizikos f. studentas Ramūnas Večerskis.