VU studentai, prieš porą savaičių sėkmingai rungtyniavę sostinės sambo čempionate, kovo 31 ir balandžio 1 dienomis mūsų Alma Mater sportinę garbę gynė prestižiškiausiose metų varžybose – Lietuvos sambo čempionate.

Čempionatas kaip niekad anksčiau pasižymėjo ne tik masiškumu: suaugusiųjų (vaikinų ir merginų), senjorų - meistrų bei kovinės sambo grupėse iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių, sporto klubų, aukštųjų mokyklų dalyvavo per 170 sportininkų.

Mūsų studentai stipruoliai šiame gausiame, aukšto lygio metiniame sporto renginyje taip pat kovojo garbingai, o kai kurie iš jų pranoko net patys save - iškovojo ganėtinai aukštas vietas bei pelnė čempionato medalių. Iš viso įvairiose svorio kategorijose iškovoti septyni įvairios prabos medaliai: vienas aukso, trys sidabro ir trys bronzos.

VU studentės - čempionato nugalėtojos ir prizininkės. SSC archyvo nuotr. Merginų grupėje :

virš 100 kg – Kliment Olechnovič (MIF) – 2 vieta

Tokio aukšto rango varžybose pirmą kartą žengusios ant imtynių kilimo labai gerai pasirodė talentingosios jaunosios stirpuolės lengvasvorės sportininkės Aura Kisieliūtė (ChF), Evelina Merkytė (GMF) bei Veronika Vilčinska (GMF). Tik dėl varžybų patirtės stokos jos iškovojo tik penktąsias vietas. Penktąsias vietas taip pat iškovojo ir šių metų Vilniaus miesto vicečempionė Vitalija Grigalevičiūtė (EF) bei įvairių varžybų prizininkė Neringa Palepšytė (MIF).

Taip pat aukso medalį senjorų-meistrų grupėje svorio kategorijoje virš 100 kg iškovojo ir Sveikatos ir sporto centro ilgametis docentas, sporto meistras, dziudo ir sambo komandų treneris Remigijus Naužemys.

Nuoširdžiai sveikiname visus dalyvavusius ir iškovojusius aukštas vietas, o tuo pačiu linkime ir toliau aktyviai sportuoti pasirinktoje sporto šakoje bei garsinti mūsų universitetą įvairaus lygio varžybose. Juo labiau, kad neužilgo – gegužės 11-13 dienomis Kaune vyks Lietuvos studentų universiada, o gegužės 17 – 21 dienomis geriausi įvairių sporto šakų sportininkai, tame tarpe ir dziudo imtynininkai, atstovaus mūsų tarptautinėse SELL studentų sporto žaidynėse Suomijoje. Tad aktyviai ir nuosekliai ruoškimės.