Kovo 24 d. Vilniaus universiteto sporto bazėje vyko tradicinis Lietuvos studentų svarsčių kilnojimo čempionatas, kuriame dalyvavo virš keturiasdešimt studentų - stipruolių iš įvairių aukštųjų mokyklų.

Lietuvos studentų sporto asociacijos, Vilniaus universiteto Sveikatos ir sporto centro vadovybės, Lietuvos svarsčių kilnojimo federacijos aktyvo ir ypač ilgamečio Vilniaus universiteto trenerio ir komandos vadovo Rimanto Cijūnėlio iniciatyvumo dėka varžybos vyko suorganizuotos šventiškai ir sklandžiai.

V. Naujiko nuotr.Asmeninėje įskaitoje pagal svorio kategorijas nugalėtojais ir prizininkais tapo:
Iki 63 kg – 1. Marius Kazlauskas (VU), 2. Andrius Dzeminskas (LKA), 3. Ramūnas Večerskis (VU);

Iki 68 kg - 1. žymantas žandaras (VU), 2. Modestas Talačka (VU), 3. Dalius Grigonis (ASU);

Iki 73 kg - 1. Armandas Krivickas (KTU), 2. Tomas Braškus (VU), 3. Mantas Švederauskas (LKA);

Iki 78 kg - 1. Giedrius Vaitukaitis (VU), 2. Andrius Kubilius (LKA), 3. Ruslanas Fiodorovas (LKA);

Iki 85 kg - 1. Nerius Strelkauskis (VU), 2. Dmitrij Kuznecov (VU), 3. Tomas Karašauskas (LKA);

Iki 95 kg - 1. Tomas Dauskurdas (VGTU), 2. Justas Vėžys (VU), 3. Marius Klimavičius (VU);

Iki 105 kg - 1. Ovidijus Tarutis (VU), 2. Saulius Skikas (ASU), 3. Julius Kasiliauskis (LEU);

Virš 105 kg – 1. Mindaugas Jaras (VU).

Komandinėje įskaitoje Vilniaus Universiteto komanda penktus metus iš eilės tapo nugalėtoja. Studentai įvairiose svorio kategorijose iškovojo net 13 įvairios spalvos medalių: 6 aukso, 4 sidabro ir 3 bronzos – ir surinko 132 taškus.
Lietuvos karo akademijos stipruoliai, surinkę 111 taškų, iškovojo II vietą, o Aleksandro Stulginskio universiteto (buvęs LžÅªU) sportininkai, surinkę 52 taškus, pelnė III vietos apdovanojimą.