Kovo 22-oji universiteto sportuojančiųjų studentų tarpe buvo skirta stalo tenisui: vyko Rektoriaus taurės tarpfakultetinės varžybos. į renginį susirinko ne tik geriausi universiteto žaidėjai, pastiprinę komandų sudėtį, bet ir šios gražios bei įdomios sporto šakos mėgėjai.

Geriausiai varžybose sekėsi būsimiesiems teisininkams. V. Naujiko nuotr. Po kelių įtemptų varžybų valandų paaiškėjo nugalėtojai ir prizininkai. į finalą pateko Teisės ir Ekonomikos fakultetų komandos. Kam atiteks pirmoji vieta, turėjo paaiškėti merginų susitikime tarp Ekonomikos fakultetą atstovaujančios šių metų Lietuvos čempionės Ievos Venslavičiūtės ir Teisės fakulteto atstovės Auksės Gecevičiūtės.

Nors šio susitikimo favorite buvo laikyta Ieva, fortūna buvo palankesnė Auksei. Nugalėjusi savo varžovę, ji atnešė pergalę ir savo fakultetui. Svariai prie šios pergalės prisidėjo ir pirmakursis Matas Vilkas, laimėjęs du susitikimus. O aukso medaliais pasipuošė trys Teisės fakulteto studentai: Auksė Gecevičiūtė, Matas Vilkas ir Tomas Tumelionis.

Antroji vieta atiteko Ekonomikos fakulteto komandai: Ievai Venslavičiūtei, Edgarui Simonaičiui ir Tomašui Charukevič. Bronzos medaliais džiaugėsi Matematikos ir informatikos fakulteto atstovai: Simona Klebonaitė, Rimvydas Martinka, Kšištof Leščevski.