Kovo 18 d. Kaune kaip ir kiekvieną pavasarį draugėn susirinko stipriausi Lietuvos universitetų sunkumų kilnotojai. Dėl apdovanojimų varžėsi devynios aukštųjų mokyklų komandos.

Tradiciškai pajėgiausi buvo Klaipėdos universiteto sunkiaatlečiai, nes visi jų komandos nariai priklauso Lietuvos rinktinei, dažnai dalyvauja pasaulio ir Europos čempionatuose. Jie ir laimėjo nugalėtojų taurę. O antros ir trečios vietų, dėl kurių varžėsi ir mūsų sportininkai, likimas nebuvo aiškus iki pat varžybų pabaigos.

Tik vėlai vakare pasibaigus varžyboms paaiškėjo, kad antroji komandinė vieta atiteko Lietuvos kūno kultūros akademijos sportininkams. Matyt padėjo savo namų sienos... O vieningai mūsų Alma Mater komandai atiteko trečioji komandinė vieta.
Individualioje įskaitoje Vilniaus universiteto sportininkai pasipuošė penkiais apdovanojimais.

Pirmąją vietą, pasiekęs gana aukšta rezultatą, iškovojo Tomas Braškus (MIF). Sidabriniais medaliais savo apdovanojimų kolekciją papildė Robertas Kamsiukas (MIF) ir Andrius Štitilis (EF absolventas). Iš mūsų komandos aukščiausią rezultatą pasiekęs Lukas Šverčiauskas (MF) ir Daumantas Stulgis (MIF) apdovanoti bronziniais medaliais. Gerai startavo ir nemažai taškų į bendrą taupyklę taip pat įdėjo Manfredas Bakšys (MIF), Paulius Šalna, Marius Klerauskas (EF), Gabrielius Rauckis (MF) ir Simonas Drungilas (EF). Komandos treneris R. Cijūnėlis liko labai patenkintas pasiektais studentų rezultatais.

O kitą šeštadienį 12 val. Čiurlionio sporto salėje vyks toks pat turnyras, tik vietoje štangos studentai kilnos dvipūdes. O mūsų universiteto atletai sieks pačių aukščiausių apdovanojimų. Vilniaus universiteto komanda yra šių varžybų nugalėtoja jau keturis metus iš eilės. Kviečiame pasižiūrėti įdomių varžybų!