Sidebar

Tarptautinės moters dienos proga vaikinai studentes sveikino „metaforiškai“ – dovanojo visas savo jėgas. Kovo 8-osios dienos pavakary Sveikatos ir sporto centras sukvietė studentus ir studentes į Rektoriaus taurės svarsčių kilnojimo varžybas, kurios šiais metais buvo išskirtinės tiek netikėtais rezultatais, tiek gausiu dalyvių skaičiumi.

Štai tokiu reginiu Vilniaus universiteto studentai apdovanojo merginas. V. Naujiko nuotr.Po pasirodymų susumavus rezultatus daugelio nuostabai paaiškėjo, kad šiais mokslo metais daugiau nei dešimtmetį nešiotą čempionų titulą Matematikos ir informatikos fakulteto komanda perleido Medicinos fakultetui. O bronzos medaliai atiteko Ekonomikos fakulteto komandai, šiose varžybose taip pat pirmą kartą atsidūrusiai ant prizininkų pakylos.

Varžybos buvo ypatingos ir tuo, jog jose dalyvavo rekordinis dalyvių ir fakultetų skaičius. Iš dvylikos fakultetų susirinko virš keturiasdešimties studentų. O tai išties daug tokiai specifinei sporto šakai. Dalyviai kilnojo 24 kg svarsčius ir pasiekė nemažai aukšto lygio rezultatų.

Svorio kategorijoje iki 70 kg nenugalimas buvo Modestas Talačka (FilF). Jis pastūmė du svarsčius net 83 kartus. Antros vietos apdovanojimu pasipuošė žymantas žandaras (MF). Trečias liko Tomas Braškus (MIF).

Svarsčių kilnojimo varžybose studentai išbando savo jėgas. V. Naujiko nuotr.Svorio kategorijoje iki 80 kg pagrindinė kova vyko tarp Neriaus Strelkauskio (MIF) ir Giedriaus Vaitukaičio (MF). Abu studentai pasiekė aukštų rezultatų, bet nugalėtoju tapo G. Vaitukaitis, pasiekęs geriausią šių varžybų rovimo rezultatą – svarsčius parovė 156 kartus. Trečias liko Paulius Šalna (EF).

Svorio kategorijoje iki 90 kg vėl susitiko Matematikos ir informatikos bei Medicinos fakulteto studentai: Justas Vėžys ir Dmitrij Kuznecov. Justas laimėjo stūmimo veiksmą, o Dimitrijus rovimo. Bet čempionu tapo D. Kuznecov. Trečioji vieta atiteko Andriui Kondratavičiui (EF).

Svorio kategorijoje virš 90 kg nugalėjo Ovidijus Tarutis (TF) pasiekdamas geriausią šių varžybų dviejų svarsčių stūmimo rezultatą – 130 kartų, taip aplenkdamas Mindaugą Jarą (MIF) ir trečioje vietoje likusį Marių Klimavičių (MF).

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos