Savaitgalį Kaune vykęs stalo teniso čempionatas pateikė malonią staigmeną, o jos kaltininkė – Ekonomikos fakulteto studentė Ieva Venslavičiūtė. Turbūt nei Ieva, nei stalo teniso ekspertai nesitikėjo tokio puikaus žaidimo ir dar puikesnio galutinio rezultato – trys aukso medaliai ir absoliučios čempionės vardas. Vieneto finale nugalėta favorite laikyta Eglė Stuckytė. Antras aukso medalis iškovotas moterų dvejete kartu su savo komandos drauge Teisės fakulteto studente Aukse Gecevičiūte, o trečiasis – mišrių dvejetų varžybose poroje su Matu Skuču.

Mišraus dvejeto rungtis buvo sėkminga dar vienai mūsų studentei Aušrai Stirbytei. Ji iškovojo bronzos medalį. Bet tai ne vienintelis jos laimėjimas: kartu su Teisės fakulteto studente Aiste Macaite Aušra džiaugėsi bronzos medaliu moterų dvejetų varžybose.

Mūsų sportininkės iš šių varžybų atsivežė net septynis medalius: 3 aukso ir 4 bronzos.

Sveikiname merginas su nuostabiu pasirodymu ir linkime didelės sėkmės artėjančiose varžybose, kurios numatomos kovo mėnesį. Tai tarpfakultetinės stalo teniso varžybos, Federacijos taurė ir komandinio čempionato baigiamasis turas. O Ievos dar laukia išvyka su Lietuvos stalo teniso rinktine į pasaulio komandų čempionatą Vokietijoje.