Švento Kazimiero – Lietuvos globėjo dienos proga kovo 4-ąją Vilniaus m. patrulinės rinktinės sporto komplekse vyko Sostinės sambo imtynių čempionatas, kuriame dalyvavo per 80 sportininkų iš įvairių Vilniaus miesto sporto klubų ir aukštųjų mokyklų.

Šiame gražiame stipruolių renginyje aktyviai reiškėsi ir mūsų Alma mater studentai – vaikinai ir merginos. Laimėta net 10 įvairios prabos medalių (2 aukso ir 8 sidabro). Aukso medalius iškovojo Natalija Smėlova (EF, III k.) ir Klimentas Olechnovičius (MIF, II k. magistrantas). Sidabro medaliais atskirose svorio kategorijose pasidabino Vitalija Grigalevičiūtė (EF, III k), Rūta Mikulėnaitė (EF, III k.), Akvilė Botyriūtė (CHF, II k.) Afionian Azatui (GMF, III k.), Vita Markauskaitė (MF, V k.), Neringa Palepšytė (MIF, III k.), Tomas Račkauskas (MIF, III k.), Tomas Mazgeika ( EF, Kauno humanit. fak., III k.). Perspektyvusis MIF pirmakursis Šarūnas Gaidys ir stipruolis EF III kurso studentas Evaldas Širokovas, nors prizininkais ir netapo, ant imtynių kilimo kovodami drąsiai, ryžtingai ir išradingai pelnė garbingas 5-ąsias vietas.