Vilniaus universiteto tinklininkai turėjo geriausią sezoną per pastaruosius penkerius metus, tačiau pralaimėjo aukštųjų mokyklų čempionato finalą Lietuvos Edukologijos Universitetui (LEU).

Vilniaus universiteto tinklininkai turėjo geriausią sezoną per pastaruosius penkerius metus. SSC archyvo nuotr.Atkakliame mače VU ekipa garbingai kovojo su gausiai žiūrovų palaikoma LEU rinktine, tačiau turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 2:3 (21:25, 25:18, 25:15, 19:25, 12:15).

„Mačas iki ketvirtojo seto klostėsi taip, kaip ir tikėjomės. Mes lėtai „įsivažiuojame“, tad nieko nuostabaus, kad pralaimėjome pirmą setą, tačiau žaidimas susitvarkė, atsirado tarpusavio supratimas ir to rezultatas – du iš eilės laimėti setai. Tačiau ketvirtojo pradžioje mus iš vėžių išmušė galingi varžovų padavimai – tai buvo jų vienintelis ginklas varžybose, kuriuo ir sugebėjo pasinaudoti, o mes, deja, pasimetėme. Gal šiek tiek atsipalaidavimo davė ir lengvai laimėtas trečiasis setas. Paskutinėje mačo dalyje jau vyko nervų karas, kuriame geresni pasirodė LEU žaidėjai su stipriu sirgalių užnugariu,“- finalines varžybas komentavo komandos kapitonas, psichologijos ketvirtakursis Paulius Mačiulevičius.

Sidabro medalius VU iškovojo šie universiteto studentai: Mindaugas Skunčikas, Justas Umantas, Vilius Lukošiūnas (EF), Motiejus Mėlynis (GMF), Rokas Kondrotas (FF), Kazys Pupinis, Paulius Mačiulevičius (FsF).

„Šiais metais komanda tikrai buvo geriausia per septynerius mano metus universitete. Aukšto lygio žaidimą demonstravome viso sezono metu, laimėjome sidabrą Lietuvos Mažosios Taurė varžybose, tačiau svarbiausio turnyro finiše profesionalumo šiek tiek pritrūko. Džiugu, kad keli jauni žaidėjai per pastaruosius metus subrendo ir patobulėjo, tad kitąmet bus galima mėginti revanšuoti,“ – pasakojo Paulius Mačiulevičius.

Reguliariajame sezone pirmąją vietą iškovojusi VU ekipa pusfinalio varžybose dukart vienodu rezultatu 3:0 įveikė šalies vicečempionus Vilniaus Gedimino technikos universiteto tinklininkus.

Kiti svarbiausi VU tinklininkų startai nusimato paplūdimio tinklinio čempionate gegužės mėnesį. Studentų čempionų titulo šiose varžybose VU sportininkai niekam neatiduoda jau trejus metus iš eilės.