Savaitgalį Kelmėje vyko Lietuvos stalo teniso asociacijos Taurės varžybos. Renginyje dalyvavo penkios Vilniaus universiteto stalo tenisininkės: Aušra Stirbytė (FlF), Aistė Macaitė (TF), Ieva Venslavičiūtė (EF), Auksė Gecevičiūtė ir Monika Tamulionytė (MF).
Visos turnyro prizinės vietos atiteko tik Vilniaus universiteto studentėms. SSC archyvo nuotr.Galima pasidžiaugti, kad mūsų sportininkės iškovojo puikių pergalių. O labiausiai džiugina, kad visos turnyro prizinės vietos atiteko tik Vilniaus universiteto studentėms.

Geriausiai sekėsi A. Gecevičiūtei, iškovojusiai aukso medalį. Sidabro apdovanojimsd atiteko A. Stirbytei, bronza – I. Venslavičiūtei. A. Macaitė varžybose liko ketvirtoje vietoje.
Sveikiname merginas su puikaisi startais!

O varžybų maratonas tęsiasi – šį savaitgalį vyks atrankinės varžybos dėl dalyvavimo Lietuvos asmeniniame stalo teniso čempionate kovo mėnesio pradžioje. Linkime sėkmės!