Ruošdamiesi Lietuvos studentų futbolo lygos (LSFL) antrojo rato varžybų maratonui, universiteto futbolininkai ne tik visą žiemą pareigingai lanko treniruotes, bet jėgas stiprina ir žaisdami draugiškas varžybas su kitais Lietuvos futbolo klubais.

Tiesa, rinktinė žaidžia kiek nauju pavadinimu „VU-Vilmesta“. UAB „Vilmesta“ sutiko rimčiau remti universiteto futbolo komandą, kad sportininkai galėtų dalyvauti Lietuvos futbolo federacijos antros lygos rengiamose varžybose.

Pirmąsias draugiškas rungtynes „VU-Vilmesta“ komanda žaidė išvykoje su A lygos čempionato dalyve Tauragės „Tauro“ rinktine, kuri pernai lygoje užėmė 7 vietą ir taip pat dalyvauja viename iš Europos futbolo Taurės turnyrų. Permainingas ir įdomias varžybas rezultatu 2:0 laimėjo labiau patyrę varžovai. Rungtynės vyko naujoje dirbtinės dangos futbolo aikštėje.

Dar vienos draugiškos varžybos sužaistos su Vilniaus „Polonios“ futbolo komanda, LFF čempionato pirmos grupės dalyve. Šias varžybas rezultatu 3:2 laimėjo universiteto futbolininkai.

Toliau pasiruošimas vyksta intensyvinant treniruočių eigą: pasibaigus didiesiems šalčiams sportininkai toliau tęsia treniruotes lauke naujai įrengtoje futbolo aikštelėje.

Šį savaitgalį komanda vyksta į Kauną, kur žais Lietuvos studentų salės futbolo lygos finale. Jame dalyvaus keturios komandos: VDU, KTU, VGTU ir VU. Mūsų universiteto futbolininkai pernai šiose varžybose tapo nugalėtoja. Tad linkime sėkmės ir šiemet!