Sidebar

Šį mėnesį A. Palšytė jau antrą kartą tapo varžybų nugalėtoja. SSC archyvo nuotr. Vasario 17 -18 dienomis Kaune vyko Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas. Čempionate turėjo teisę dalyvauti tik normatyvus įvykdę sportininkai.

Mūsų universitetą įvairiose rungtyse - 60 m bėgime, 60 m bėgime su barjerais, trišuolio, rutulio stūmimo, šuolio į aukštį ir kt. - atstovavo penkiolika studentų sportininkų.

Lietuvos čempione tapo olimpinės rinktinės narė Airinė Palšytė (KF), peršokusi 1 m 87 cm aukščio kartelę. Studentė šį mėnesį tapo ir Lietuvos studentų čempionato nugalėtoja.

Trišuolio rungtyje čempionu tapo ilgametis universiteto lengvosios atletikos rinktinės narys Mantas Dilys (KHF).

Rutulio stūmime II vietą ir sidabro medalį iškovojo Laura Gedminaitė (MF).

Ketvirtąsias vietas iškovojo Ekonomikos f. studentai Martas Skrabulis 60 m bėgime ir Justina Abariūtė 60 m bėgime su barjerais.