Spaudžiant šaltukui sekmadienį, šv. Valentino dienos išvakarėse, Kaune vyko aukštųjų mokyklų žiemos lengvosios atletikos studentų čempionatas. Vilniaus universiteto komanda šiose varžybose jau devintus metus iš eilės neužleidžia prizininkų pozicijos. Studentai komandinėje įskaitoje iškovojo aukštą III vietą, o asmeninėje įskaitoje iškovoti šeši aukso, vienas sidabro ir trys bronzos medaliai.

Varžybose iškovoti šeši aukso medaliai. Vienas iš jų atiteko šuolininkei į aukštį Airinei Palšytei. Nuotrauka paimta iš losc.ltKomunikacijos fakulteto studentė, Lietuvos olimpinės rinktinės kandidatė Airinė Palšytė tapo šuolio į aukštį čempione, peršokusi 190 cm aukščio kartelę. Čempionais taip pat tapo Aistė Menčinskaitė (GMF) šuolio į tolį, Mantas Dilys (KHF) trišuolio, Artūras Kulnis (TSPMI) ir Jūratė Vaišnoraitė (EF) 400 m bėgimo, Laura Gedminaitė (MF) rutulio stūmimo rungtyse.

Antrąją vietą 60 m bėgime su barjerais iškovojo Justina Abariūtė (EF).

Bronzos medaliai atiteko Martui Skrabuliui (EF) 60 m bėgime, Adui Ridikui (FF) 400 m. bėgime ir vyrų estafetėje 4x200 m, kurios sudėtyje startavo M. Skrabulis, Mantvydas Trainavičius (EF), Giedrius Rupeika (EF) ir A.Kulnis (TSPMI).

800 m bėgimo rungtyje ketvirtą vietą užėmė Kasparas Šaikus (EF), pasiekęs asmeninį rekordą - 2.03,18.

Vasario 17-18 dienomis Kaune studentai dalyvaus Lietuvos suaugusiųjų čempionate, kuriame startuos ir pajėgiausi universiteto atletai. Linkime sėkmės varžybose!