Sveikatos ir sporto centro docentas yra nuolatinis panašių varžybų dalyvis. SSC archyvo nuotr.Nepaisant pastarosiomis dienomis Lietuvą kaustančio žvarbaus šalčio tikrieji lengvosios atletikos mėgėjai bei profesionalai to nepaisydami šį šeštadienį, vasario 4 dieną susirinko į tradicines metimų daugiakovės varžybas „Iššūkis“ Vilniuje.

Sporto entuziastai varžėsi daugiakovės, rutulio stūmimo, kūjo, ieties, disko metimų rungtyse. Virš 40-ties dalyvių atstovavo Kauną, Klaipėdą, Panevėžį, Radviliškį, Vilnių bei kitus šalies miestus.

Džiugu, kad šiame sporto renginyje neblogai pasirodė ir mūsų universiteto Sveikatos ir sporto centro docentas, ilgametis dziudo ir sambo rinktinių treneris Remigijus Naužemys. Mėtydamas 10 kg svarstį asmeninėje įskaitoje jis įsiveržė į olimpinio aštuntuko geriausių sportininkų sąrašą, o komandinėje įskaitoje dalyvaudamas už kūjininkų komandą tapo III vietos laimėtoju.

Tad nuoširdžiai sveikiname savo kolegą už mūsų Alma Mater vardo garsinimą!