Šeštadienį Joniškyje vyko Lietuvos jaunimo stalo teniso pirmenybės. Šiose varžybose dalyvavo ir du mūsų universiteto Teisės fakulteto studentai: Aistė Marija Macaitė ir Matas Vilkas. Ypatingai gerai šiose varžybose sekėsi Aistei. Ji pateikė siurprizą ir Teisės fakulteto studentės, ilgametės universiteto stalo tenisininkės iš varžybų grįžo su prizininkių apdovanojimais. SSC archyvo nuotr. tapo šių varžybų nugalėtoja, finale įveikusi vieną geriausių Lietuvos stalo tenisininkių Eglę Stuckytę. Todėl ši pergalė labai svari ir džiugi.

Ne ką blogiau pasirodė ir Matas. Jis taip pat kovojo finale, bet pralaimėjo, todėl turėjo tenkintis sidabro medaliu. Na, o kartu suėję į porą mišrių dvejetų varžybose Aiste ir Matas iškovojo bronzos medalius. Dar du medalius jie iškovojo dvejetų varžybose. Moterų dvejetų porose su E. Stuckyte Aistė vėl tapo čempione, o Matas poroje su A. Domeika taip pat tapo nugalėtojais. Tad iš šių varžybų mūsų sportininkai atsivežė net šešis visų spalvų medalius.

Sekmadienį Mažeikiuose vyko Lietuvos stalo teniso federacijos Taurės pirmasis etapas, kuriame puikiai sužaidė dar viena Teisės fakulteto studentė - Auksė Gecevičiūtė, iškovojusi trečiąją vietą.

Sveikiname studentus, linkime gerų startų ateityje. Ir laukiame Vilniaus miesto čempionato kitą savaitgalį.