Geriausiai varžybose sekėsi ilgametei universiteto dziudo ir sambo rinktinių narei Rūtai Aksionovai. SSC archyvo nuotr.Sausio 13-osios įvykiams pažymėti Lietuvos ir Vilniaus dziudo federacijų vadovybės iniciatyva šeštadienį Vilniaus kultūros, pramogų ir sporto rūmuose buvo surengta graži sporto šventė - tarptautinis dziudo turnyras. Vyrų ir merginų grupėse netrūko aštrių, techniškų, kvapą gniaužiančių dvikovos momentų.

Šiose varžybose jėgas ant tatamio panoro išbandyti ne tik įvairių Lietuvos sporto klubų, aukštųjų mokyklų dziudo mėgėjai, bet ir svečiai iš Baltarusijos, Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Estijos – iš viso virš 110 sportininkų.

Džiugu, kad šiame aukšto lygio turnyre sėkmingai rungtyniavo ir Vilniaus universiteto studentai. Merginų grupėje sėkmingiausiai pasirodė geriausia mūsų universiteto dziudo ir sambo sporto atstovė, įvairių varžybų nugalėtoja ir prizininkė, Filosofijos fakulteto magistratūros studentė Rūta Aksionova. Svorio kategorijoje - iki 52 kg, ši talentinga sportininkė savo individualiu virtuozišku meistriškumu pranokusi visas varžoves pelnytai tapo nugalėtoja.

Vyrų grupėje geriausiai sekėsi keletą dvikovų laimėjusiam sunkaus svorio kategorijos stipruoliui, Matematikos ir informatikos fakulteto magistrantui, 2011 metų Lietuvos aukštųjų mokyklų sambo vicečempionui Kliment Olechnovičiui, iš 15 sportininkų tokio aukšto rango varžybose iškovojusiam septintą vietą.