Sportininkai, siekdami geriausio rezultato, liejo devintą prakaitą. SSC archyvo nuotr.Gruodžio 18 d. prekybos centre Panorama vyko Lietuvos svarsčių kilnojimo federacijos atstovybės Vilniuje organizuotas renginys „Čempionų Taurė 2011“, į kurį atvyko stipriausi Lietuvos svarsčių kilnotojai. Vienas iš renginio organizatorių – Matematikos ir informatikos fakulteto studentas Mindaugas Jaras, šios federacijos atstovas Vilniuje.

Jau antrus metus vykstančių varžybų pagrindinis prizas – pereinamoji taurė. Norėdamas iškovoti taurę, kiekvienas dalyvis turėjo per 15 minučių stūmimo veiksmu išstumti du 32 kg svarsčius 43 kartus ir, pabaigęs stūmimo veiksmą, kiekviena ranka tą patį svarstį išrauti po 43 kartus. Nugalėtojas buvo nustatomas pagal geriausią veiksmų atlikimo laiką.

Geriausiai pasirodė ir nugalėtojo taurę atsiėmė svarsčių kilnojimo sporto atstovas Tomas Miežlaiškis, stūmimo ir rovimo veiksmus atlikęs per 9,53 min.

Iš Vilniaus universiteto sportininkų labiausiai sekėsi Mindaugui Jarui (MIF), su užduotimi susidorojusiam per 11,58 min. Taip pat neblogus rezultatus parodė ir Ovidijus Tarutis (TF), Giedrius Vaitukaitis (MF) bei Justas Vėžys (MIF).