Kaip ir kiekvienais metais Sveikatos ir sporto centras surengė geriausiųjų universiteto studentų-sportininkų rinkimus. Kandidatus siūlė ir treneriai, ir patys studentai. Pagrindinis kriterijus, kuriuo buvo vadovaujamasi – kuo aukštesni pasiekimai pasaulio, Europos, Lietuvos čempionatuose 2011 metais.

Airinė Palšytė (Komunikacijos f.) šiemet išrinkta geriausiąja universiteto sportininke bei pretenduoja į Lietuvos geriausiųjų sąrašus. SSC archyvo nuotr.Aukščiausių rezultatų šias metais pasiekė lengvaatletė, šuolininkė į aukštį, Komunikacijos fakulteto studentė Airinė Palšytė, išrinkta geriausiąja universiteto metų sportininke. Airinė taip pat yra ir geriausiųjų Lietuvos studentų sportininkų sąrašuose; dabar dalyvauja metų sportininko rinkimuose. Geriausi studentės pasiekimai: Pasaulio universiada – II vieta; Europos jaunimo čempionatas – II vieta; Europos uždarų patalpų čempionatas – 19 vieta; Lietuvos uždarų patalpų čempionatas – I vieta; pakartotas Lietuvos rekordas – 1.96 m šuolis į aukštį.

Jonas Vytautas Gvildys (Ekonomikos f.) - orientavimosi sportas, Pasaulio čempionatas - 5 vieta vidutinėje trasoje, 6 vieta estafetėje.
Lina Batulevičiūtė (Medicinos f.) - šiuolaikinė penkiakovė, Pasaulio čempionatas – 34 vieta.
Auksė Gecevičiūtė (Teisės f.) - stalo tenisas, Pabaltijo čempionatas – I vieta.
Karolis Girulis (Fizikos f.) - kulkinis šaudymas, Europos suaugusių čempionatas -17 vieta.
Tomas Mazgeika (Kauno humanitarinis f.)- sambo, Pasaulio čempionatas – 8-10 vieta.
Vytautas Mudėnas (Matematikos ir informatikos f.) - povandeninis plaukimas, Lietuvos čempionatas - I vieta 100 m plaukime su pelekais, I vieta 200 m plaukime su pelekais, I vieta estafetėje, II vieta 50 m plaukime su pelekais.
Ovidijus Tarutis (Teisės f.) – svarsčių kilnojimas, Pasaulio čempionatas - II vieta jaunimo grupėje, III vieta suaugusiųjų grupėje.
Ieva Venslavičiūtė (Ekonomikos f.) - stalo tenisas, Lietuvos jaunimo čempionatas – I vieta.
Jekaterina ždanova (Ekonomikos f.) - kulkinis šaudymas, Pasaulio vasaros universiada – 41 vieta.

Stalo teniso rinktine pripažinta geriausia universiteto komanda jau antrus metus iš eilės. SSC archyvo nuotr.Universiteto rinktinių tarpe geriausiąja universiteto komanda tapo stalo teniso rinktinė, treniruojama Džiuljetos Liepinaitienės. Komanda šį titulą gavo už I vietą Lietuvos suaugusiųjų čempionate bei tarptautinėse SELL studentų žaidynėse.

Šalia šios komandos rikiuojasi dar keturios aukštų pasiekimų turinčios komandos:
Aerobinės gimnastikos rinktinė (trenerė Teresė Gritėnienė), komandos pasiekimai: Tarptautinės varžybos Visaginas Open-2011 – I vieta; Tarptautinės varžybos Klaipėda Open-2011 – II vieta; Lietuvos čempionatas - I vieta; Lietuvos aukštųjų mokyklų čempionatas - I vieta.
Futbolo rinktinė (treneris Rimantas Turskis), komandos pasiekimai: Lietuvos studentų futbolo lyga – III vieta; Lietuvos studentų salės futbolo čempionatas – I vieta; Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas – II vieta.
Vyrų krepšinio rinktinė (treneris R. Kaminskas), komandos pasiekimai: Lietuvos studentų krepšinio lyga – I vieta (II gr.); Vilniaus miesto čempionatas - II vieta.
Vyrų paplūdimio tinklinio rinktinė (treneris A. Bučinskas), komandos pasiekimai: Lietuvos studentų paplūdimio tinklinio varžybos – I vieta.