Universiteto stalo tenisininkės – tarp geriausiųjų Lietuvos žaidėjų. SSC archyvo nuotr.Savaitgalį Kaune įvyko paskutinės Lietuvos stalo teniso asociacijos rengiamos 2011 metų varžybos - Lietuvos suaugusiųjų „TOP-12“ turnyras. į šias varžybas kviečiami tik tie sportininkai, kurie visus metus rodė aukštus rezultatus.

Labai džiugu, kad net keturios Vilniaus universiteto studentės turėjo teisę žaisti šiose varžybose, tai Auksė Gecevičiūtė (Teisės f.), Ieva Venslavičiūtė (Ekonomikos f.), Aušra Stirbytė (Filologijos f.) ir Aistė Marija Macaitė (Teisės f.).

Po visą dieną trukusių labai įtemptų ir įdomių kovų paaiškėjo stipriausieji. Labai džiugu, kad tarp prizininkų - ir mūsų studentės. Geriausiai pasirodė A. Gecevičiūtė, iškovojusi sidabro medalį. Dėl trečios vietos kovojo I. Venslavičiutė ir A. M. Macaitė: pergalę šventė Ieva, o Aistė liko ketvirtoje vietoje.

Iš karto po Naujųjų metų laukia atsakingos kovos Respublikos komandiniame ir asmeniniame čempionate. Tad sveikiname merginas su artėjančiomis šventėmis, linkime puikiai išsilaikyti egzaminus ir kitais metais taip pat sėkmingai garsinti universiteto vardą.