Futbolininkai su varžybų vicečempionų taure. SSC archyvo nuotr. Savaitgalį, gruodžio 17 d. Lietuvos edukologijos universiteto (buvęs VPU) sporto salėje vyko Lietuvos studentų futbolo lygos „žaibo“ kalėdinis salės futbolo turnyras.

Iš šiame turnyre dalyvavusių keturių universitetų rinktinių Vilniaus universiteto futbolininkai, nepralaimėję nei vieno susitikimo, iškovojo antrąją vietą.

Turnyro nugalėtojais tapo Vilniaus Gedimino technikos universiteto sportininkai.

Geriausiu Vilniaus universiteto komandos žaidėju tapo Ekonomikos fakulteto studentas Pavel Stempkovski.