Įpusėjo mokslo metai, įpusėjo ir suplanuotų varžybų maratonas. Mūsų universiteto komandos jau sėkmingai sustartavo keliuose Lietuvos studentų čempionatuose, o Sveikatos ir sporto centras (kartu su Tarptautinio verslo mokykla) įsibėgėjo rengti tarpfakultetines Rektoriaus taurės varžybas.

Rektoriaus taurės varžybų sezonas pradėtas kroso varžybomis. V. Naujiko nuotr.Svarbiausiose metų startuose – studentų čempionatuose - beveik visos universiteto komandos eilę metų nesitraukia iš prizininkų pozicijų. Jau įvykusiuose keturiose varžybose visos iškovotos vietos - prizinės: irklavimo bei šachmatų čempionatuose laimėti sidabro medaliai, kulkinio šaudymo komanda iškovojo aukso medalį, o sambo vyrų ir moterų komandos iškovojo atitinkamai aukso ir sidabro apdovanojimus.

Iš visus metų besitęsiančio varžybų maratono studentų lygose: futbolo, krepšinio ir tinklinio - geriausiai sekasi tinklininkams, iki šiol savo sąskaitoje neturintiems nei vieno pralaimėjimo, bei krepšininkams, kurie šiais mokslo metais perėjo iš antros lygos į aukščiausiąją ir kol kas atkakliai laikosi turnyrinės lentelės viduryje.

Tarpfakultetinių kovų virtinėje – po į vykusių šešerių Rektoriaus taurės varžybų (krosas, plaukimas, rankos lenkimas, merginių krepšinis, futbolas, aerobika) lyderių pozicijoje atsidūrė Ekonomikos fakultetas, kurį vejasi Matematikos ir informatikos fakultetas, o trečioje vietoje laikosi Tarptautinio verslo mokykla.

Kitą pusmetį Sveikatos ir sporto centras su dar didesniu sportiniu entuziazmu studentus pasitiks vyrų krepšinio finaluose, svarsčių kilnojimo, stalo teniso, lengvosios atletikos bei keliautojų sporto tarpfakultetinėse varžybose bei toliau skatins studentus siekti kuo aukštesnių rezultatų likusiuose studentų čempionatuose ir kitose varžybose.