Gruodžio 9 d. baigėsi Rektoriaus taurės futbolo varžybos, kuriose visą mėnesį intensyviai rungėsi trylika fakultetų komandų. Kaip ir kasmet varžybos pradėtos žaisti pogrupiuose, o užbaigtos pirmaujančių - Ekonomikos ir Istorijos fakultetų - komandų finaline kova dėl pirmosios vietos.

Ekonomistų pergale džiaugėsi ir fakulteto prodekanas doc. J. Martinavičius (dešinėje viršuje). SSC archyvo nuotr.Varžybos pogrupiuose. A pogrupyje favoritėmis buvo laikomos Ekonomikos fakulteto (EF) ir Tarptautinio verslo mokyklos (TVM) komandos, o B pogrupyje aiškių lyderių nebuvo. Pirmojo pogrupio nugalėtoja tapo Ekonomikos fakulteto komanda, antrajame nugalėjo Istorijos fakulteto (IF) futbolininkai.

Pusfinaliai. A ir B pogrupių geriausios keturios komandos dalyvavo atkrintamosiose varžybose, po kurių paaiškėjo pusfinalių dalyviai. Tad burtų keliu sekančiame varžybų etape varžėsi šios komandos: IF su Fizikos fakultetu (FF), EF su TVM. Pirmojoje dvikovoje netrūko emocijų ir likus dviems sekundėms iki rungtynių pabaigos istorikai išlygino rezultatą 4:4. Po pratęsimo nepaaiškėjus laimėtojui, spirtas 9 metrų baudinys ir nugalėjo IF komanda rezultatu 3:2. Ekonomistai varžybose su tarptautinio verslo studentais varžybas gražiai užbaigė savo pergale rezultatu 4:2.

Finalai. Kovoje dėl III vietos varžėsi FF ir TVM komandos, bronzinę pergalę rezultatu 3:2 po įdomių ir emocingų varžybų šventė fizikų komanda. Finale žaidusių EF ir IF futbolininkų dvikova baigėsi ekonomistų rinktinės pergale rezultatu 8:2. Šio fakulteto komanda tapfakultetinėse futbolo varžybose nugali jau ketvirtus metus iš eilės.

Atskirai norisi pagirti Istorijos fakulteto sirgalius, kurių labai gausiai susirinko tiek į pusfinalio, tiek į finalines varžybas. Palaikymo komandoje buvo galima išvysti ir fakulteto dekaną prof. Z. Butkų. O finalo varžybose palaikymo sulaukė ir Ekonomikos fakulteto komanda: be būrio sirgalių jos palaikyti atėjo ir prodekanas doc. J. Martinavičius.

Dėkojame fakultetų komandoms, atsakingai dalyvavusioms visą mėnesį trukusių varžybų maratone. Sezono varžybos pirmus metus vyko naujoje lauko dirbtinės dangos futbolo aikštelėje, kuria futbolininkai liko labai patenkinti, nepaisant to, kad daugelį varžybų teko sužaisti labai nepalankiomis oro sąlygomis.

Pasibaigus Rektoriaus taurės varžyboms, geriausi fakultetų žaidėjai universiteto rinktinės sudėtyje toliau tęsia pasiruošimą kitų metų svarbioms varžyboms.