Prieš porą savaičių Vilniuje praūžus garsiajai pasaulio sambo čempionato fiestai, šį šeštadienį, gruodžio 3 d. Vilniaus kultūros ir pramogų rūmuose vykusiame tradiciniame Lietuvos aukštųjų mokyklų sambo čempionate taip pat buvo karšta: čia ant imtynių kilimo galynėjosi virš šimto stipruolių iš dešimties aukštųjų mokyklų.

2.	Komandinėje įskaitoje studentai iškovojo I ir II vietas vaikinų ir merginų grupėje. V. Naujiko nuotr.Šiame gražiame jaunystės sporto forume labai puikiai pasirodė ir Vilniaus universiteto rinktinės nariai. Džiugu, kad jaunieji stipruoliai kiekvienoje dvikovoje kovodami drąsiai, sumaniai ir ryžtingai pelnė komandai ne tik įskaitinių taškų, bet kai kurie iš jų pasidabino ir įvairios spalvos medaliais.

Komandinėje įskaitoje kaip ir praėjusiais metais šiose varžybose mūsų vaikinai tapo nugalėtojais ir atsiėmė didžiąją taurę.

Merginos taip pat kovojo iš visų jėgų ir bendrakomandinėje įskaitoje pelnė vicečempionių vardą.

Individualiai vaikinų ir merginų komandų dalyviai iškovojo septyniolika medalių: keturis aukso, du sidabro ir vienuolika bronzos.

Aukso medalius iškovojo:
• -68 kg - Inesa Valinčiūtė (FsF, 1 k.)
• -57 kg - Tomas Mazgeika (KHF, 3 k)
• -82 kg – Elvinas Pavlovas (TVM, 3 k.)
• -100 kg – Maksimas Ševčenkovas (TVM, 1 k.)

Sidabro medalius iškovojo:
• -52 kg – Vitalij Timošenko (MF, 6 k.)
• +100 kg – Donatas Jasas (ChF, 3 k.)

Bronzos medalius iškovojo:
• 52 kg – Vitalija Grigalevičiūtė (EF, 3 k.)
• 56 kg – Rūta Mikulėnaitė (EF, 3 k.)
• 60 kg – Justina Dziūgevičiūtė (MF, 2 k.)
• 60 kg – Toma Šimkutė (MF, 2 k.)
• 64 kg – Danutė Bakaitytė (FF, 2 k.)
• 68 kg – Vita Markauskaitė (MF, 5 k.)
• 72 kg – Toma Tartėnaitė ( CHF, 2 k.)
• +80 kg – Dalia Olencevičiūtė (MIF, 4 k.)
• -62 kg – Mantas Česiulis (TF, 1 k.)
• -90 kg – Povilas Gruodis (EF, 4 k.)
• +100 kg - Kliment Olechnovič (MF, Mg. 2)

Dėkojame visiems imtynininkams už svarų pasirodymą svarbiausiose metų varžybose.