Sidebar

Penktadienį vykusioje Rektoriaus taurės merginų krepšinio varžybų finalinėje dvikovoje po kelerių metų pertraukos Matematikos ir informatikos fakulteto rinktinė susigrąžino nugalėtojos titulą. Nors finalo išvakarėse universiteto rinktinės narė ir fakulteto komandos lyderė Viktorija Rakejevaitė Lietuvos moterų krepšinio A lygos varžybose patyrė traumą ir komandai padėti negalėjo, tai MIF rinktinei nesutrukdė iškovoti įtikinamos pergalės rezultatu 85:56 (10:22; 10:20; 21:17; 15:26) prieš Tarptautinio verslo mokyklos komandos žaidėjas.

Tarptautinio verslo mokyklos  komanda. V. Naujiko nuotr.Prieš didžiąją pertrauką komandas skyrė 22 taškai, tačiau TVM rinktinė trečiajame kėlinyje atkakliai stojo į kovą ir daugiausia Ievos Balčiūtės (31 tšk.) ir Linos Paliulytės (18 tšk.) pastangomis sumažino rezultatą. Tačiau būsimos čempionės ryžtingai artėjo link pergalės. MIF daugiausia taškų pelnė Miglė Kurpytė - 38 tšk., Sandra Auzacalitaitė - 28 tšk., Viktorija Suško – 9 tšk., Beata Ivanč – 7 tšk.

Kovoje dėl trečiosios vietos lengvą pergalę šventė Ekonomikos fakulteto rinktinė rezultatu 88:13 (14:5; 16:0; 24:4; 34:4), nugalėjusi Chemijos fakulteto krepšininkes. Rezultatyviausiai EF gretose rungtyniavo Simona Martinkutė – 30 tšk., Kristina Janulaitytė – 14 tšk., živilė žiukaitė – 13 tšk., Greta Kodytė - 12 tšk., o ChF komandoje pagrindinius taškus pelnė Lina Pukaitė – 5 tšk. ir Greta Kibildaitė – 4 tšk.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos