Lapkričio 26 d. Kaune vyko Lietuvos studentų kulkinio šaudymo pneumatiniais ginklais čempionatas. Vilniaus universiteto šaulių komanda šiemet buvo taikliausia iš visų dalyvavusių aukštųjų mokyklų ir užėmė I-ąją vietą.

Vilniaus universiteto šauliai čempionų titulą iškovoja jau nebe pirmus metus. SSC archyvo nuotr.Atkakliausia kova vyko su Mykolo Riomerio universitetu, kuris bendroje komandinėje įskaitoje surinko tokią pat - 52 taškų sumą, tačiau nusileido VU studentams, pelniusiems daugiau prizinių vietų. III-iąją vietą iškovojo Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentai.

Asmeninėse varžybose geriausiai sekėsi merginoms pistoleto rungtyje, kurioje Jekaterina ždanova (Ekonomikos fakultetas) tapo čempione, o Justina Ramanauskaitė (Kauno humanitarinis fakultetas) užėmė antrąją vietą. Prie komandinių taškų kaupimo taip pat prisidėjo studentai: Kristina Paliokaitė (Gamtos mokslų fakultetas), Donatas Kazakauskas (Kauno humanitarinis fakultetas) bei Ligita Zaksaitė (Teisės fakultetas).

Dėkojame studentams už puikų startą ir universitetui parvežtą nugalėtojų taurę.