Lapkričio 24 d. Vilniaus universiteto studentai tarpfakultetinėse Rektoriaus taurės rankos lenkimo varžybose rungėsi dėl medalių. Šiais metais tarp rankos lenkimo varžybose dominavo Fizikos fakulteto studentai. V. Naujiko nuotr.Varžybų lyderiai – Fizikos fakulteto studentai - patvirtino, kad šiais metais jie savo pozicijų užleisti tikrai neketina: sukaupusi dešimties taškų persvarą fizikų komanda užėmė pirmąją vietą. į prizininkų gretas įsiveržusiai Tarptautinio verslo mokyklos rinktinei atiteko antrosios vietos taurė, trečioji vieta atiteko Ekonomikos fakulteto studentams.

Individualioje įskaitoje kaip ir praėjusiais metais tarp merginų triumfavo Inga žilaitytė (TSPMI), o likusias prizines vietas pasidalino Ieva Pakšytė (TVM), užėmusi antrą vietą ir Dalia Olencevičiūtė (MIF), likusi trečia.

Tarp vaikinų lyderiais buvo Fizikos fakulteto studentai. Praėjusiais metais auksą laimėjęs Edgaras Jelmakas šiemet užėmė antrą vietą, aukščiausią pakylą užleidęs savo fakulteto draugui Mariui Alsiui. Trečią vietą užėmė istorikas Augustinas Bernotas.