Kaip ir kiekvienais metais lapkričio 17 d. Vilniaus universiteto bendruomenė sulaukė tarpfakultetinių Rektoriaus taurės plaukimo varžybų. į Lazdynų laisvalaikio centrą susirinko studentai, panorę išbandyti jėgas plaukimo takelyje ir išsiaiškinti, pajėgiausią fakultetinę komandą.

Ekonomikos fakulteto studentai perėmė čempionų titulą iš Matematikos ir informatikos fakulteto - ilgamečio šių varžybų nugalėtojo. V. Naujiko nuotr. 50 metrų laisvu stiliumi rungtyje tarp merginų nugalėjo Batulevičiūtė Lina (MF), atstumą įveikusi per 0.29,78s. Antroji liko Timochina Aleksandra (ChF), trečioji – Pivoriūnaitė Izabelė (TF) Tarp vaikinų pirmasis buvo Mikalajūnas Deividas (MIF), 50 metrų nuplaukęs per 0.24,97s. Antrą vietą užėmė Kozak Robert (EF) ir trečias liko studentas Paulius želnia (MF).

50 metrų plaukime peteliške merginų tarpe pirmoji finišą pasiekė Paulauskaitė Evelina (MIF) (0.35,93s.), antroji - Budavičiūtė Rita (MIF), trečioji - Radzevičiūtė Vitalija (EF). Vaikinų tarpe nugalėtoju tapo Sadeckas Linas (TF) (0.26,12s.). Antrasis atplaukė Štura Artūras (EF), trečiasis - Trinkūnas Ginas (TVM).

50 metrų krūtine tarp merginų pirmoji finišą pasiekė žeglytė Jurgita (KF) (0.37,41s.), Kanaporytė Indrė (EF) liko antra, o trečioje vietoje atsidūrė Ribašauskaitė Erika (KHF). Tarp vyrų pirmasis buvo Sedlevičius Arnas (EF), atstumą įveikęs per 0.29,81s. Antras liko Krikštaponis Arūnas (ChF), trečias - Ivanilov Michail (MIF).

50 metrų nugara plaukime merginų tarpe nugalėtoja tapo Burbaitė Ingrida (FF) (0.35,68s.), antrąją vietą užėmė Sakavičiūtė Gerda (GMF), trečia liko Makarova Jekaterina (EF). Tarp vyrų plaukimo nugara rungtyje nugalėjo Stankevičius Edgaras (TVM) (0.29,06s.), antras buvo Laužikas Emilis (MF), trečias - Komadel Daniel (EF).

Paskutinėje estafetės 4x50 plaukimo laisvu stiliumi rungtyje komandas suformavo šeši fakultetai. Greičiausiai 200 metrų pakaitomis nuplaukė ir nugalėtojais tapo Ekonomikos fakulteto studentai, atstumą įveikę per 1.59,31s. Antroji vieta atiteko Matematikos ir informatikos fakulteto studentams, o trečioji - Medicinos fakulteto komandai.

Susumavus rezultatus, siekiant išsiaiškinti fakultetų komandų užimtas vietas, paaiškėjo, kad Matematikos ir informatikos fakulteto studentų komanda šiais metais užleido lyderės poziciją Ekonomikos fakulteto komandai, kuri ir tapo šių varžybų čempione. Trečią vietą užėmė Tarptautinio verslo mokyklos plaukikai. Nuoširdžiai sveikiname nugalėtojus, prizininkus ir dalyvius.

Nuotraukos patalpintos SSC facebook'o profilyje