Kasmetinį Lietuvos studentų šachmatų čempionatą jau keletą pastarųjų metų vis pavedama organizuoti Vilniaus universitetui.

Šachmatų komanda džiaugiasi ir II vietos apdovanojimu. SSC archyvo nuotr.Tačiau renginio šeimininkams – daugkartiniams šių varžybų čempionams - šiais metais atiteko antros vietos apdovanojimas.

Varžybos vyko lapkričio 12 d. Vilniaus šachmatų ir šaškių sporto mokykloje, į kurią susirinkusios šešių Lietuvos aukštųjų mokyklų komandos varžėsi dėl geriausiosios vardo. Aukso taurė atiteko Aleksandro Stulginskio universiteto komandai, surinkusiai 17,5 taško, sidabro apdovanojimą atsiėmė Vilniaus universiteto studentai, nuo pirmosios vietos teatsilikę vienu tašku (16,5), o bronzos prizininkais tapo Mykolo Riomerio universiteto šachmatininkai, surinkę 12,5 taško.

Be komandinių varžybų, programoje buvo numatyti ir asmeniniai dalyvių susitikimai. Geriausiai sekėsi šiems mūsų universiteto studentams: Andriui Rimeikiui (Matematikos ir informatikos f.) ir Brigitai Laurušaitei (Kauno humanitarinis f.), iškovojusiems III-iąsias vietas.