Lapkričio 5 d. (šeštadienį) Pakruojyje vyko Tarptautinis svarsčių kilnojimo turnyras, kuriame išties sėkmingai svarsčius kilnojo ir gausi universiteto rinktinė.

R. Cijūnėlio treniruojami svarsčių kilnotojai iš varžybų dažnai grįžta su glėbiais medalių. SSC archyvo nuotr.Šiame turnyre dalyvavo ne tik sportininkai iš įvairių Lietuvos miestų, bet ir svečiai iš kitų Pabaltijo valstybių. Rezultatyviausiai svarsčius kilnojo šie rinktinės nariai: Mindaugas Jaras (Matematikos ir informatikos f.), Giedrius Vaitukatis (Medicinos f.), Nerius Strelkauskis (Matematikos ir informatikos f.), Ovidijus Tarutis (Teisės f.), Modestas Talačka (Filologijos f.) - visi jie pasipuošė aukso medaliais.

Antros vietos apdovanojimus iškovojo Dmitrij Kuznecov (Medicinos f.), Paulius Šalna (Ekonomikos f.), Marius Klimavičius (Medicinos f.), Justas Vėžys (Matematikos ir informatikos f.).

Senjorų grupėje bronzinį apdovanojimą laimėjo ilgametis VU komandos treneris Rimantas Cijūnėlis. O komandos garbę gynusi vienintelė mergina Eglė Pranaitytė (Matematikos ir informatikos f.) tenkinosi ketvirtąją vieta.

Susumavus visų grupių pasiektus rezultatus komandinėje įskaitoje paaiškėjo, jog Pakruojo ir Vilniaus universiteto komandos surinko vienodą taškų sumą – po 192 taškus. Ir teisėjams pasitarus, pirmoji vieta paskirta renginio šeimininkams, tačiau tai nesugadino nuotaikos mūsų universiteto studentams, apdovanotiems sidabro taure.