Sveikatos ir sporto centre sportiškai pradėjome dar vienus mokslo metus. Nuo pat studijų pradžios universiteto sporto komplekse studentai ir vėl aktyviai renkasi kūno kultūros pratybas bei noriai tobulina savo įgūdžius sporto šakų treniruotėse ar mankštinasi savarankiškai, dalyvauja tarpfakultetinėse varžybose, kartu su rinktinėmis ruošiasi svarbiausiems metų startams.

Tarptautinio verslo mokykla šiais mokslo metais prisideda prie Rektoriaus taurės varžybų organizavimo. Per varžybų atidarymą TVM SA iniciatyva iš studentų suformuota taurės formos eisena. SSC archyvo nuotr.Rugsėjo mėnesį startavo tarpfakultetinės Rektoriaus taurės varžybos. Sezonas atidarytas kroso varžybomis, kur geriausiai sekėsi Matematikos ir informatikos fakulteto studentams, jau dvyliktus metus iš eilės tampantiems geriausiais universitete kroso bėgikais. Šį rudenį dar laukia plaukimo, rankos lenkimo, aerobikos varžybos, merginų krepšinio finalai, o spalį pradėję vaikinai krepšininkai varžybas tęs iki pavasario.

Įsibėgėjo ir Lietuvos studentų čempionatų maratonas. Studentai jau dalyvavo irklavimo varžybose, kuriose beveik dvidešimties sportininkų komanda užėmė antrąją vietą.

Gana sėkmingai dalyvaujama studentų krepšinio, futbolo ir tinklinio lygose. Universiteto vyrų krepšinio komanda, po ilgos pertraukos vėl sugrįžusi į I-ąją grupę, jau gali džiaugtis viena garbinga pergale prieš praėjusių metų vicečempionę – Kauno technologijos universiteto komandą. Tad ambicijos išlaikyti rimto varžovo statusą kol kas pasiteisina. Merginų krepšinio rinktinė taip pat gali didžiuotis pelnyta pergale varžybose prieš praėjusių metų vicečempionę – taip pat Kauno technologijos universiteto rinktinę. Futbolo lygoje studentai žaidžia be svarbesnių pergalių, tačiau išsilaiko ir be didelių pralaimėjimų – daugelis varžybų sužaistos lygiosiomis. Tinklininkai, ryžtingai žengdami į priekį, jau turi nuskynę dvi pergales iš trijų sužaistų varžybų.

Mūsų komandos kasmet startuoja beveik dvidešimtyje įvairių sporto šakų Lietuvos studentų čempionatų. O pernai Vilniaus universitetui pasirodžius ne tik kaip sėkmingam varžybų dalyviui, bet ir geram organizatoriui, šiemet taip pat pavesta dalį jų - šachmatų, svarsčių kilnojimo ir aerobikos – suorganizuoti.

Be svarbiausių metų renginių, krepšinio komandos pradėjo savo dalyvavimą ir kitose varžybose. Moterys su geriausiomis šalies komandomis rungiasi Lietuvos moterų krepšinio A lygoje, vyrai krepšininkai varžybas pradėjo Vilniaus krepšinio sąjungos A grupėje.

Besidžiaugdami gražia sezono pradžia linkime sportininkams aukštų pasiekimų, o visus kitus kviečiame prisijungti prie sportuojančiųjų bendruomenės!