Rūta Aksionova – daukratinė įvairaus lygio varžybų čempionė ir prizininkė. SSC archyvo nuotr.Spalio 21- 22 d. dienomis Kaune Lietuvos dziudo čempionate sėkmingai pasirodė ir mūsų universiteto sportininkai.

Daugkartinė Lietuvos dziudo ir sambo čempionatų, Lietuvos aukštųjų mokyklų bei tarptautinių SELL studentų žaidynių nugalėtoja Rūta Aksionova (Filosofijos f.) svorio kategorijoje iki 52 kg tapo čempione ir pasidabino aukso medaliu.

Ilgametis Lietuvos bei universiteto dziudo ir sambo rinktinės narys, daugkartinis įvairių svarbių varžybų nugalėtojas ir prizininkas Povilas Gruodis (Teisės f.) svorio kategorijoje iki 90 kg tapo 4 vietos laimėtoju.

Perspektyvusis imtininkas Mantas Česiulis (Teisės f.) svorio kategorijoje iki 60 kg iš gausaus lengvo svorio atletų būrio užėmė garbingą 6-7 vietą.