Vilniaus universiteto žygeivių klubas rugsėjo 15 d. kviečia į SKAIDRIAVAKARį, kuriame keliautojai dalinsis vasaros kelionių įspūdžiais. Besidomintiems bus pristatoma klubo veikla, kelionės bei tradicijomis tapę žygeivių susibūrimai - sąskrydžiai. Naujokai bus kviečiami prisijungti prie įvairiapusės klubo veiklos.

Visus norinčius išbandyti save įvairiose srityse: sportuojant, vykstant į žygius po gražiausias Lietuvos ir pasaulio vietas, "užkariaujant" pasaulio aukštikalnes bei daugelį kitų dalykų žygeiviai kviečia prisijungti ir ateiti į skaidriavakarį.

Taip pat visus norinčiuosius keliautojai pakvies rugsėjo 17-18 d. sudalyvauti VALČIŲ ŽYGYJE ir taip įsitraukti į žygeivių klubo veiklą.

Daugiau informacijos apie šį susitikimą VU žK tinklalapyje www.zygis.vu.lt