Liepos 7 d. universiteto futbolo rinktinė savo sezoną užbaigė draugiškomis rungtynėmis su Londono Imperatoriškojo koledžo futbolo komanda.

Universiteto futbolininkai svečių nepasigailėjo ir rezultatu 6:1 draugiškas varžybas laimėjo. SSC archyvo nuotr.Gausios delegacijos palaikomi svečiai nesugebėjo kiek rimčiau pasipriešinti VU rinktinei, rezultatu 6:1 jas laimėjo mūsų futbolininkai.

Tiesa, esant rezultatui 2:0 priešininkai, demonstruodami „kietą“ britišką futbolą, sugebėjo sušvelninti rezultatą vienu įvarčiu. Bet tai ir buvo viskas, ką jie sugebėjo padaryti gerai žaidžiančiai mūsų komandai.

Po varžybų Anglijos futbolo komandos vadovai pagyrė gražiai sutvarkytą universiteto stadioną, kuriuo taip pat džiaugiasi ir sėkmingai sezoną užbaigusi VU futbolo rinktinė.