Birželio pabaigoje ir liepos pradžioje Brazilijoje, Natalio mieste prasidėjo Pasaulio krepšinio veteranų žaidynės.

VU moterų krepšinio komandos trenerė L. Berūkštienė priklauso Vilniau „Svajos“ komandai. SSC archyvo nuotr. Vilniaus komandos „Svaja“ sudėtyje šiame čempionate dalyvavo ir universiteto merginų krepšinio rinktinės trenerė Loreta Berūkštienė.

Septyniasdešimties valstybių vyrų ir moterų veteranų (virš 40 metų) krepšininkų komandos, susitikusios Brazilijoje, kovojo dėl čempionų vardo. Lietuvos delegaciją sudarė šešios vyrų ir trys moterų komandos. Geriausiai iš lietuvių sekėsi Vilniaus „Svajos“ komandai, iš žaidynių į tėvynę parvežusiai aukso medalius.

2012 m. žaidynės, sukviesiančios visos Europos krepšinio veteranų komandas, vyks Lietuvoje (Kaune).