Baigėsi 2010/2011 mokslo metų Lietuvos studentų futbolo lygos (LSFL) čempionatas. Vilniaus universiteto rinktinė surinko 27 taškus ir užėmė III-iąją vietą. I-oje vietoje atsidūrė Šiaulių universiteto komanda, Mykolo Romerio universiteto futbolininkai liko antri.

Futbolininkai džiaugiasi sėkmingu sezonu. SSC archyvo nuotr.Apžvelgiant viso čempionato varžybas, trenerio Rimanto Turskio nuomone, buvo galima kovoti ir dėl čempionų vardo, tačiau šiose pirmenybėse dėl subjektyvių priežasčių to padaryti nepavyko. Tačiau visas sezonas universiteto rinktinei buvo pakankamai sėkmingas: studentai LSFL salės futbolo turnyre užėmė I vietą, Vilniaus miesto aukštųjų mokyklų mažojo futbolo turnyre 7x7 – II vietą, tarptautinėse SELL studentų žaidynėse taip pat sužaista neblogai.

Kadangi pagrindinei komandai atstovauja daugiausiai pirmakursiai bei antrakursiai, sekančiame sezone treneris mato neblogas perspektyvas.

Dėkojame visiems komandos žaidėjams už pastangas ginant universiteto garbę. Dėkojame ir ilgamečiams rinktinės rėmėjams: Tele-2, Vilmesta, Samsung, Hummel.

O ateinantį sezoną futbolininkai pasitiks atnaujintame futbolo komplekse su dar aukštesnių rezultatų siekiais.