Legendinio futbolo klubo „žalgiris“ žaidėjo, dabartinio Vilniaus universiteto futbolo rinktinės trenerio Rimanto Turskio garbei įsteigtas jo vardo turnyras Širvintų rajono Bartkuškio vidurinėje mokykloje.

Šios idėjos iniciatoriai – A. Medeišis ir R. Turskis - jau antrus metus iš eilės vaikų gynimo dienos proga sėkmingai suorganizavo futbolo varžybas, kurių tikslas skatinti Lietuvos moksleivių fizinį aktyvumą ir domėjimąsi sportu.
Šiais metais birželio 1-ąją turnyras įvyko su dar gausesniu komandų skaičiumi. Komandai nugalėtojai įteikta pereinamoji taurė bei visiems komandos žaidėjams – medaliai.

Turnyro idėją taip pat palaiko ir kiti buvusio „žalgirio“ klubo žaidėjai S. Baranauskas, V. Ivanauskas, seimo narys M. Bastys, Širvintų raj. vicemeras A. Jozonis. Turnyrą remia mobiliojo ryšio operatorius Tele-2, kino teatrų tinklas Forum Cinemas, ledų gamintojas Premija, Vilniaus apskrities futbolo federacija.