Gegužės 20 d. Šiauliuose universiteto svarsčių kilnotojai neolimpinių sporto šakų antrosiose Europos žaidynėse garbingai atstovavo Lietuvą.

Komandos sudėtyje startavę trys mūsų studentai - Marius Morkūnas (Chemijos fakultetas), Mindaugas Jaras (Matematikos ir informatikos fakultetas) ir Ovidijus Tarutis (Teisės fakultetas) - iš šių varžybų gįžo su medaliais.

M. Morkūnas pasiekė aukštą rezultatą, pastūmęs dvi dvipūdes 72 kartus ir parovęs vieną svarstį kaire ir dešine rankomis 92 kartus, ir iš dvylikos dalyvių iškovojo bronzos medalį. Antrą apdovanojimą, tik sidabrinį, Marius su tuo pačiu rezultatu pelnė ir kitame tuo pačiu metu vykusiame tarptautiniame turnyre „Saulės miestas“. Gerai svarsčius kilnojo ir M. Jaras , sunkiausių vyrų kategorijoje jis pasipuošė sidabro medaliu atitinkamai 42 kartus pastūmęs dvipūdes ir 97 parovęs svarstį. O. Tarutis jaunimo grupėje estafetės rungtyje pelnė sidabrinį apdovanojimą.