Gegužės 19 dieną Mažojoje Auloje susirinko studentai, visus mokslo metus startavę už savo fakultetus bei Universitetą, Universiteto ir fakultetų vadovai - rektorius akad. Benediktas Juodka įteikė svarbiausių tarpfakultetinių varžybų taures bei apdovanojo geriausius sportininkus.

Rektoriaus taurė - pagrindinis varžybų prizas, dėl kurio kasmet varžovi net14 fakultetų. V. Naujiko nuotr.Geriausiųjų gretose atsidūrė tie patys fakultetai kaip ir praėjusiais mokslo metais. Tradiciškai pagrindinė varžybų taurė už daugiausiai iškovotų aukštų vietų iškeliavo į Matematikos ir informatikos fakultetą. Antrosios bendrakomandinė vietos taurė atiteko Ekonomikos fakultetui. Tarptautinio verslo mokyklos, kitais mokslo metais apsiėmusios kartu su Sveikatos ir sporto centru organizuoti tarpfakultetines varžybas, atstovai atsiėmė trečios vietos apdovanojimą.

Be šių pagrindinių apdovanojimų, fakultetams prizininkams buvo įteikti ir vienuolikos sporto šakų varžybų – kroso, plaukimo, rankos lenkimo, vyrų ir moterų krepšinio, futbolo, aerobikos, svarsčių kilnojimo, stalo teniso, lengvosios atletikos, keliautojų sporto – apdovanojimai.

Apibendrinant visų mokslo metų varžybas, išskirti pagrindiniai akcentai. Didžiausia konkurencija tarp fakultetų komandų vyko plaukimo ir futbolo varžybose, jose rungėsi nepatingėję į Vilnių važinėti Kauno humanitarinio fakulteto studentai, užbaigę visų keturiolikos fakultetų grandinę. Viena įsimintiniausių pergalių – Istorijos fakulteto komandos triumfas vyrų krepšinio varžybose. O aktyviausiais be trijų pagrindinių prizininkų per visus mokslo metus galima pažymėti ir Gamtos mokslų, Fizikos bei Medicinos fakultetų studentus – jie savo komandas subūrė visoms be išimčių Rektoriaus taurės varžyboms.

Šventės metu taip pat buvo prizais apdovanotas 2010 metų geriausiųjų sportininkų dešimtukas bei studentai – Lietuvos studentų čempionatų nugalėtojai.

Dėkojame studentams, visus metus aktyviai siekusiems aukštų sporto rezultatų ir linkime sėkmingos sesijos, o sportininkams – geros sportinės vasaros.