Gegužės 7 dieną Švenčionių rajone įvyko Lietuvos kaimo sporto klubų sąjungos „Nemunas“ svarsčių kilnojimo varžybos. Čia jau tradiciškai jėgų išbandyti vyko ir universiteto sportininkai. Draugiškas ir pakankamai aukšto sportinio lygio kolektyvas kovojo puikiai ir namo parsivežė net keturias taures.

Komanda iš šių varžybų jau antrus metus iš eilės grįžo su nugalėtojų taure. SSC archyvo nuotr.                                               Pirmiausiai svarsčius pradėjo kilnoti jaunimo grupės sportininkai. Nerius Strelkauskis (MIF) svorio kategorijoje iki 85 kg tapo čempionu, antras liko Aurius Kairys (FF) ir trečias – Dmitrij Kuznecov (MF). O svorio kategorijoje virš 85 kg nesunkiai čempionu tapo Marius Klimavičius (MF).

Estafetės rungtyje Vilniaus universiteto jaunimo rinktinė liko antroje vietoje.

Šiose varžybose sau lygių neturėjo vienintelė komandos mergina Eglė Pranaitytė (MIF). Studentė nesunkiai laimėjo merginų grupėje.

Bendrakomandinėje įskaitoje VU jaunimo rinktinė apdovanota antros vietos taure.

Dar geriau svarstininkai kovojo suaugusiųjų grupėje. Pirmąsias vietas iškovojo Marius Kazlauskas (MIF) svorio kategorijoje iki 68 kg ir Giedrius Vaitukaitis (MF) – iki 78 kg. Sidabro medalį laimėjo Marius Morkūnas (ChF) - iki 85 kg, bronzos – Robertas Guzulaitis (GMF) svorio kategorijoje iki 78 kg. ir Mindaugas Jaras (MIF) - virš 95 kg.

Estafetės rungtyje suaugusiųjų grupėje universiteto svarstininkai taip pat iškovojo antrąją vietą.
Veteranų grupėje nugalėtoju tapo rinktinės treneris Rimantas Cijūnėlis.

Susumavus visų suaugusiųjų grupės dalyvių rezultatus pirmoji vieta ir pagrindinė taurė kaip ir praėjusiais metais atiteko universiteto svarsčių kilnotojams. Sveikiname sportininkus.