Balandžio 30 d. Kaune įvyko Lietuvos stalo teniso komandinio čempionato finalinis turas. Šiame etape teisę dalyvauti iškovojo keturios jauniausios vyrų ir moterų komandos. Dėl bronzos medalių kovojo tie, kurie po pirmojo ir antrojo turo užėmė 3–4 vietas. O dėl čempiono vardo varžėsi 1–2 vietas užėmę tenisininkai.

Universitetas šį čempionatą laimėjo po 24 metų pertraukos. SSC archyvo nuotr.Mūsų universiteto merginų rinktinė visus metus žaidė puikiai. Iš sužaistų 14 komandinių susitikimų laimėta 13. Tad finale stalo tenisininkės dėl čempionių vardo kovojo su „Mažeikių vijurko“ komanda – praėjusių metų vicečempione.

Susitikimas buvo įtemptas. Ne visada susitvarkyta su jauduliu, bet merginų ryžtas ir noras laimėti buvo didesni. VU tenisininkės triumfavo rezultatu 5:2. Kaip ir visada didžiausias įnašas į pergalę buvo Ievos Venslavičiūtės (EF), ji laimėjo visus susitikimus. Neką prasčiau sužaidė ir Aušra Stirbytė (FilF), kuri taip pat laimėjo abu savo susitikimus.

Čempionių vardus kartu su komanda, be Ievos ir Aušros, iškovojo Aistė Macaitė, Auksė Gecevičiūtė (TF) ir Monika Tamulionytė (MF).

Sveikiname merginas su pergale. Taip pat norime priminti, kad Vilniaus universiteto stalo teniso moterų komanda paskutinį kartą čempionėmis tapo prieš 24 metus (1987 m.).